info@sunshineizm.com
0232 999 888 0

YGS-LYS 1E1 İLE HEDEF EN İYİ ÜNİVERSİTELER

Hizmet Kodu :
Ücret Bilgisi :

LÜTFEN BİLGİ ALINIZ

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır
Güvenlik Kodu

İZMİR’in Üniversite hocalarının yönetiminde ve egitim danısmanlıgında bulunan ve derslerin tamamına yine akademisyen hocaların girdiği tek kurum olan SUNSHINE YGS-LYS için kendi soru ekibi ve TEST TEKNİKLERİ ile 2015’te İzmir’in tek LYS EĞİTİM DESTEK KURUMU olma iddiasıyla bu işi yaparken NEDEN SUNSHINE SORUSUNU SİZİN YERİNİZE SORUYOR?

1-Tamamen TEST TEKNİKLERİ ve yogun SORU ÇÖZÜM TEKNİKLERİ ÖGRETİMİ UZERİNE calısmaktadır.

2-Sınav ögretmek dersi ögretmekle tamamen farklı bir iştir. Yani LYS ögrencisinin normal okul müfredatı ile istedigi kadar ileri seviyeye geçsin bu sınavı geçmesi imkansızdır.
3-Yönetimdeki kisilerin de akademisyen geçmişse sahip olması ve hemen  kursta yasanılan TÜCCAR-MÜŞTERİ bakış açısının dışında bir yönetim anlayısı… ASLA MÜŞTERİMİZ DEĞİL ÖĞRENCİMİZSİNİZ yaklaşımımızın ve başarımızın temelinde olan temel felsefe budur.

4-Fiyat politikamız diğer kurslara nazaran hem daha uygun hem daha esnektir. Bunu yaparken Akademik sınavlar /Çeviri işlemleri/Bornova ve diger sube gibi grup gelirlerinin çok aza indirgenip öğrencilerimize UCUZ ve KALİTELİ EĞİTİM olarak dönmesidir.

LYS egitimlerimiz diğer programlardaki aşırı yogunluk nedeniyle BİREYSEL veya GRUP olarak gelen kursiyerlerin istekleri dogrultusunda uygun fiyata TEST TEKNİĞİ şeklinde verilmektedir.

BENZER HİZMETLER