info@sunshineizm.com
0232 999 888 0

7-14 YAŞ PROGRAMLARIMIZ

7-14 YAŞ MATEMATİK DESTEĞİ

Hizmet Kodu :
Ücret Bilgisi :

LÜTFEN BİLGİ ALINIZ

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır
Güvenlik Kodu

7-14 YAŞ MATEMATİK DESTEK programımız farklı akademik ve kişisel geçmiş becerilere sahip çocuklarımıza dersi sevdirmeyi,özgüvenle kendilerini ifade etme becerilerini geliştirmeyi ve akademik başarılarını arttırmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için teknolojik modüler eğitim sistemimiz ile kişiye özel ve hedefe yönelik çözümler üretmekteyiz.

MÜFREDATA UYGUN ANLATIM

ALANINDA UZMAN HOCALARIMIZ VE TEKNOLOJİK MODÜLER EĞİTİM İLE BAŞARI GARANTİ!

Matematik Nasıl Çalışılır?

Kendi kendine matematik nasıl çalışılır?

Hemen her ders için işe yarayacak basit bir çalışma planı yapalım. Önce bunda başarılı olmaya çalışın ilerde daha karmaşık planlarda deneyebilirsiniz. Unutmayın ki planların başarısız olma nedenlerinden biri de çok fazla ayrıntılı olmasıdır. Ben size en esnek çalışma önerilerini sunacağım.

Konu anlatımını okuyun.

Örnek soruları ve nasıl çözüldüğünü inceleyin.

Çözüme bakmadan birde kendiniz çözmeyi deneyin.

Bir çözümlü soru bankası alın.

Soruları çözmeye çalışın çözemediğiniz soruya bir yıldız koyup çözümünü inceleyin.

Çözüme bakmadan tekrar aynı soruyu kendiniz çözmeye çalışın.

Tüm testi bu şekilde bitirdikten sonra çözebildiğiniz soruların çözümleri ile kitabın çözümlerini karşılaştırın. Benzer ve farklı yanlarını inceleyin.

Bir gün sonra işaretlediğiniz soruları tekrar çözmeye çalışın. Çözemezseniz bir yıldız daha koyup tekrar çözümü inceleyin.

Yukarıdaki sistemi tüm soruları rahatlıkla çözene kadar tekrarlayın. Göreceksiniz ki bir süre sonra tüm sorular çok kolay görünmeye başlayacak.

Başarısız olma nedenleri

En çok başarısız olma nedeni yeterli kararlılığa sahip olmamaktır. Bu sayfanın amacı başarılı olma arayışında olan ama ne yapacağını bilemeyen öğrenciler için hazırlandı.

Eğer çalışmaya niyetiniz yoksa, ders çalışmamak için ders çalışma yöntemleri, planları arayarak vicdanınızı rahatlatmaya çalışıyorsanız bu sayfa pek size göre değil.

Zaten hayatın her aşamasında göreceksiniz ki doğru yöntemlerle sabırla çalışmanızı sürdürmeniz gerek. Ben çalışmadan iyi yerlere geleyim, piyangodan para çıksın, dedemden evler dükkanlar kalsın gezeyim dolaşayım diyorsanız ders çalışma önerileri size bir fayda sağlamayacaktır.

Ben mutlaka çalışarak bir yerlere gelmeliyim başka şansım yok diyorsanız bunca yıl edindiğim tecrübelerimi dikkate almanızı tavsiye ederim. Şimdi devam edelim. Plan neden başarısız olabilir?

Çözümü anlamadığınız için

Birkaç soru çözüp çalışmayı bıraktığınız için.

Çalışmanın çok vakit almasından dolayı yeterli vaktinizin olmaması.

BENZER HİZMETLER