info@sunshineizm.com
0232 999 888 0

YAZ TATİLİNDE SUNSHINE ATÖLYELERİ İLE HEM ÇOK EĞLENECEĞİZ HEM DE ÖĞRENECEĞİZ

YAZ TATİLİNDE SUNSHINE ATÖLYELERİ İLE HEM ÇOK EĞLENECEĞİZ HEM DE ÖĞRENECEĞİZ

BU YAZ ATÖLYELERİMİZ İLE HEM ÖĞRENECEĞİZ HEM DE EĞLENECEĞİZ


Heyecanla beklediğimiz yaz tatili geldi !

Bu yaz kampında yok, yok! 

Veeeee Tam 5 tane dil öğrenmek istemez misin?


HER GÜNE BİR DİL!!! 5 GÜNE 5 DİL!!! 

İNGİLİZCE,ALMANCA,İSPANYOLCA,FRANSIZCA,İTALYANCA


Bilim, Sanat, Müzik, Dans, Moda...

ERKAN KAYIT %50 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!!


Sunshine Academy olarak eğitim-öğretim dönemlerinde verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra Yaz Tatilinde de birbirinden eğlenceli aktivitelerimizi içinde barındıran yaz programlarımızdan haberdar mısınız?

Size uygun yaş grubunda yepyeni arkadaşlıklara yelken açmak, her güne bir dil öğrenmek, eğlenceli aktivitelerde bulunmak artık mümkün. 

Ders kitaplarıyla eğitim görmek artık Sunshine Academy’de tozlu raflarda yerini aldı.

Yepyeni bir sistem ile yaparak, yaşayarak öğreniyoruz!

Nasıl mı?

Aşağıdaki yaş gruplarından sana uygun olanını seç!

7-12 yaş --->Minikler
13-18 yaş --->Gençler
18 yaş ve üstü --->Yetişkinler

Gün boyu sürecek olan Atölyeler:
1. AVRUPA DİLLERİ ATÖLYESİ
2. MODERN SANAT ATÖLYESİ
3. GELECEĞİN FOTOĞRAFÇILARI
4. GÜZEL, GÜZEL SANATLAR
5. GELECEĞİN YILDIZLARI
6. KÜÇÜK MUCİTLER ATÖLYESİ

Atölyelerin Detayları:

1. AVRUPA DİLLERİ ATÖLYESİ
I. İngilizce
II. Almanca
III. Fransızca
IV. İtalyanca
V. İspanyolca


2. MODERN SANAT ATÖLYESİ
Kostüm Tasarımı
Etkinlik, Moda tasarımı alanından bazı videoların görüntülerini ve fantastik filmlerden kısa gösterimleri içeren bir sunum ile başlayacak. Sunumun ardından atölye çalışmasına geçen çocuklar hayal güçlerini kullanarak renklerle, lekelerle ve farklı sanat malzemeleriyle bugünün ve geleceğin kostümlerini tasarlayacaklar. Atölye çalışması esnasında çocuklar ikili ekipler oluşturarak ortak fikirler geliştirip, kağıttan kostümlerini tamamlayarak etkinliği sonlandıracaklar.

3. GELECEĞİN FOTOĞRAFÇILARI
Görsel hafızanın gelişimine yardımcı olmak.
• Kadraj (çerçeveleme) yöntemiyle çocuğun görmek istediklerini çerçeveye sığdırmasını sağlamak.
• Estetik duygusunu geliştirmek.
• Video kamera ve fotoğraf makinesini temel olarak kullanmayı öğrenmesini sağlamak.
• Görev paylaşımını ve arkadaşlarıyla birlikte film, fotoğraf üretebilme duygusunu oluşturmak.
• Sinema ve fotoğrafla ilgili temel bilgilerin ve kavramların öğrenilmesini sağlamak.
• Çevreyi ve gördüklerini daha farklı ve estetik anlayışla inceleyebilmesine yardımcı olmak.
• Mimik ve oyunculuk çalışmalarıyla kendi yeteneklerini görebilmesini sağlamak.

4. GÜZEL, GÜZEL SANATLAR
Yaratıcı Drama
Çocuklarımız Yaratıcı Drama ile hayatı anlar, kendini doğru ifade eder ve yaşamı oyunla kavrar. "Drama yaşamın provasıdır." Haydi çocuklar dramaya! Yaparak, yaşayarak öğrenmek. Kendini gerçekleştirmek. Bu denli önemli bir konuda titiz yetkin öğretim kadromuzla, tiyatro pedagojisi temelli eğitim anlayışına sahibiz. 
Müzik
Ritim hayatın bir başka dilidir. Hayat ile en iyi anlaşmanın yolu müzkten geçer. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile Piyano, Gitar, Keman ensturmanlarını çalmak artık hiç de zor değil. Müziğin büyüsünde bulusalım!

5. GELECEĞİN YILDIZLARI
Klasik Bale
Çocukların beden gelişimlerini daha doğru bir şekilde gerçekleştirmek ve fiziksel durumlarına bam başka boyutlar eklemek için en doğru yollardan bir tanesi klasik baledir. Klasik bale 7-12 yaş grubu için dansın ilk adımlarıdır.
Modern Dans
Vücudu daha derinden keşfetmeye yarayan temel Modern Dans teknikleri, güçlü bir bedensel esneklik ve akıcılık kazanmak için kullanılır. Hareket alanını çoğaltmak için yer çekimi, beden-zihin ilişkisi, zaman-mekân ilişkisi gibi forma etki eden faktörleri sorgulayan derin bir süreci başlatırlar.
Street Jazz
Jazz Dans çeşitlerinden biri olan Street Jazz; Hip-Hop, Funk ve RNB kombinasyonlarını içeren hareketli danslardan oluşur. Street Jazz, günümüzde akademik sahne düzeninde yer aldığı gibi müzikallerde, televizyon şovlarında ve son dönemlerde kliplerde de kullanılmaktadır. Coşku ve enerjiyi ritimle buluşturan Street Jazz, özgür ve esnek hareketleriyle de günümüze damgasını vuran dans türleri arasında yerini alıyor.
Hip-hop
Hip-hop, dansın oldukça enerjik bir formudur. Hip-hop dans, dansçılara figürlerine kendi kişiliklerini de ekleyerek hareket özgürlüğü sağlar. Hip-hop dans adımları beceri ve mükemmel bir deneyim gerektirir. Kişilerin yapıldığında basit görünen temel adım ve hareketlere hakim olabilmeleri için bolca pratik yapmaları şarttır.
Latin Dansları
Sosyal Latin dansları, herhangi bir koreografiye dayanmadan “lead and follow” denilen, erkeğin yönlendirmesi, bayanın da takip etmesine dayalı Latin danslarıdır. Akademimizde, dünyanın başlıca Sosyal Latin Dansları olan Salsa, Bachata, dersleri verilmektedir. Tüm yaş grupları derslere katılabilir.
Zumba
1990'larda dansçı ve koreograf Alberto "Beto" Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır. Zumba, dans ve aerobik figurlerini içerir. Zumba koreografisinde, kumbiya, hip-hop, samba, salsa, merenge, mambo, savaş sanatları ve bir kısım Bollywood ve oryantal dans hareketleri bir arada kullanıldığı gibi, "squat" ve "lunge" egzersizleri de kullanılır. 

6. KÜÇÜK MUCİTLER ATÖLYESİ
Bilimin sıradışı dünyasını çocuklar artık deneyimleyerek yaşıyor. Değişen eğitim anlayışında çocukların zihinsel, psikolojik ve sosyal yönlerini geliştirerek onların ufuklarını açacak “Bilim ve Deney Atölyeleri” bu yaz Sunshine Academy’de. 
Amacımız farklı yaş gruplarındaki çocukların bilimi yaşayarak tecrübe etmelerini sağlamak; kişisel gelişimlerine ve bilgi birikimlerine katkıda bulunmak; özgür düşünme yeteneğine sahip birer birey haline gelmelerine destek olmak.