info@sunshineizm.com
0232 999 888 0

Kitap Tavsiyesi: Çocuğunuzun Okul Başarısına Yardım Edin

Kitap Tavsiyesi: Çocuğunuzun Okul Başarısına Yardım Edin

Bir çocuğun hayatı çocuk okula başladığında daha farklı şekillenmeye başlar. Okulda başarılı olması için çok şey gereklidir, fakat her zaman olduğu gibi en önemlisi onun en yakınındaki kişilerin desteğidir. Yazarımız bu kitabında ebeveynler için önemli taktikler gösteriyor. Öğretmenlerin okulda üretken bir şekilde kullanacağı teknikleri açıklıyor ve çocukların başarısının nasıl desteklenmesi gerektiği konusundaki en son araştırma sonuçlarını ortaya koyuyor.

Kitapta; hangi ebeveynlik stili öğrenme üzerinde en büyük etkiye sahiptir? Destekleyici aile yaşantısının temel karakteristikleri nelerdir? Çocuklar okulda gerçekten ne zaman başarılı olurlar, yaşantılarındaki yetişkinler, iyi yetişmeleri için onlara nasıl yardım eder? gibi soruların cevaplarını ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Jonathan Hancock’un, “Çocuğunuzun Okul Başarısına Yardım Edin” isimli kitabı, çocuğunuzun sizinle birlikte, okul hayatına olduğu kadar sosyal hayata da harika bir başlangıç yapması için basit egzersizler ve eğlenceli oyunlarla dolu bir kılavuz niteliğinde.

SUNSHINE ACADEMY ÖĞRENCİ KOÇLUĞU