info@sunshineizm.com
0232 999 888 0

#hayatinasahipcik İZMİR SOSYAL PROJESİNDE SUNSHINE AİLESİ OLARAK BİZ DE VARIZ

#hayatinasahipcik İZMİR SOSYAL PROJESİNDE SUNSHINE AİLESİ OLARAK BİZ DE VARIZ

Merhaba Sunshine Ailesi, Bu Cuma 31/03/2017 saat 17:30'da Alsancak Tren Garında İzmir'in En Büyük Sosyal Sorumluluk Projesi "HAYATINA SAHİP ÇIK" Etkinliğinde bizde oradayız. Akademimizin Yaz Kampının Duyurulacağı Bu Etkinlikte Emre Hocamızın Dans Aktivitesi Olacaktır. Siz de hayatınıza sahip çıkmak için bizlerle birlikte orada olabilirsiniz! 

Terör olaylarına karşı bir araya gelen iş, sanat ve eğlence sektörü ‘Hayatına sahip çık’ sloganıyla kampanya başlattı. Ünlüler kampanya için filmde oynadı

İş, sanat ve eğlence sektörü yaşanan terör olaylarına karşı bir araya geldi. Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), Turizm Restoran Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) ile Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES) öncülüğünde terör olaylarına karşı sivil toplum hareketi başlatıldı. 'Hayatına sahip çık' sloganıyla başlatılan kampanya için ilk adım olarak Ata Demirer, Ayhan Sicimoğlu, Burcu Esmersoy, Demet Akbağ, Dilara Koçak, Ege, Fatih Terim, Gezegen Mehmet, Hülya Koçyiğit, Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Yaşin, Osman Müftüoğlu, Saba Tümer, Şahika Ercümen, Sedef İybar, Taylan Kümeli, Tümer Metin'in sokakta gezerken, bir restoranda yemek yerken, balık tutarken, sinemaya giderken hayatın içinden görüntülerinden oluşan film çekildi.

'BOYUN EĞME' DİYORUZ
Filmin televizyonlarda ve sosyal medyada yayınlanacağını dile getiren TURYİD Başkanı Kaya Demirer kampanyanın uluslararası platformlara da taşınacağını belirterek, "Günlük yaşantımızı sürdürmemize engel olmak isteyenlere 'boyun eğme' diyoruz" dedi. KMD Başkanı Alp Önder Özpamukçu, yurtta korku yaratılması çabalarının birlik içinde etkisiz hale getirileceğini söyledi. BMD Başkanı Sinan Öncel, "Kayıplarımız için yas tutarken geleceğimiz için hayata daha sıkı sarılmamız gerekiyor" diye konuştu. TÜRES Başkanı Ramazan Bingöl de, "Hiç kimse, ülkemizi durdurmak isteyenlerin değirmenine su taşımasın" dedi. Burcu Esmersoy ise, "Ülkene sahip çık, gez dolaş arkadaşlarınla plan yap" derken Fatih Terim, "Hayatından sporu çıkarmalarına izin verme", Kenan İmirzalıoğlu ise, "Sen sen ol eve kapanma, hayatına sahip çık" mesajı verdi.